Obklady a dlažby

obklady v koupelněNaše stavební společnost nabízí kromě kompletních stavebních prací a rekonstrukcí staveb také pokládku dlažeb a obkladů a to v rámci jak interiérů i exteriérů.

Pokládka dlažby v koupelně

Koupelna je prostor, který je krátkodobě/pravidelně zatížen nadměrnou vlhkostí a vodou. Níže naleznete jednoduchý návod, jak si můžete dlažbu zkusit položit sami. Pokud dáváte přednost kvalitní práci za rozumnou cenu, poptejte nás. 

Doporučený návod na pokládku dlažby v koupelně

  1. Nejprve je potřeba si pečlivě připravit samotný podklad. Ten nesmí být mokrý, nesmí se na něm vyskytovat prach. Zkrátka jeho čistota by měla být co možná nejvyšší. 

  2. Tento povrch je potřeba penetrovat. U savých podkladu doporučujeme nanést hloubkový penetrační nátěr určený pro savé podklady. Necháme cca 2 a půl hodiny schnout. Ještě jsme se nezmiňovali o rovnosti podkladu. Rovnost podkladu je taktéž samozřejmě důležitá. Použít lze dnes běžně dostupné samonivelační hmoty. Pokud obkládáte stěny, vyrovnání je možno provést cementovým lepidlem určeným pro obklady.

  3. Nyní je na řadě utěsnění podkladu. My používáme jednosložkové utěsnění od nejrůznějších výrobců (např. ceresit). Utěsnění naneste v neředěné podobě válečkem. Ideálně naneste dvě vrstvy. Do rohů a dilatačních spár vložte izolační pás.

  4. Nyní jsme připraveni k lepení dlažby. Samotné lepení dlažby můžeme provést lepicí maltou metodou tenkovrstvého lepení.

  5. Na následné spárování používáme spárovací hmotu, která má vysokou odolnost proti vlhkosti a průniku vody. Stejně tak je odolná proti plísním.

  6. Dilatační, stykové a montážní spáry je možno vyspárovat  těsnicím provazcem. Na závěr můžete celou dlažbu uzavřít sanitárním silikonem

Při naší práci používáme lety ověřené postupy. Vzhledem k našim zkušenostem máme již vybrán materiál, který je cenově dostupný a má výborné vlastnosti.

Zaslat nezávaznou poptávku

23. 7. Libor

Zítra: Kristýna

byt jádro 13 copy.jpg

7jd697yd.bmp

logo-kbb[2].png

n1gmz9w8.bmp

zcfdeywb.bmp

iiownh3n.bmp

o6wquvmw[1].bmp

paticka stranek